pierscionki-ze-szmargadami

Najpopularniejsze pierścionki w 2024 roku.

Pierścionek zaręczynowy to wyjątkowy rodzaj biżuterii, który będzie towarzyszył Twojej ukochanej przez lata. Dlatego jego wybór powinien być przemyślany, zaś sam pierścionek indywidualnie dopasowany do osobowości wybranki. Pierścionek symbolizuje miłość i zaangażowanie, które towarzyszy parom całe życie. W tym sezonie najmodniejsze są proste, minimalistyczne wzory pierścionków, łączenie różnych kolorów. Ponadto hitem tego roku są kamienie szlachetne. W 2024 roku nie tylko brylanty będą popularne na zaręczyny, ważną rolę będą odgrywać kolorowe kamienie takie jak szafir, szmaragd i turmalin.

Ponadczasowa klasyka

Niezmiennie największym powodzeniem cieszą się klasyczne pierścionki. Proste minimalistyczne wzory, które nigdy nie wychodzą z mody. Klasyczny pierścionek charakteryzuję się pojedynczym brylantem, oprawionym w tak zwanym koszyczku, który idealnie przewodzi światło co powoduje niezwykłą brylancję

Najpopularniejsze kamienie szlachetne.

Kamienie szlachetne od lat symbolizują kwintesencję piękna i elegancji. Przyciągają uwagę nie tylko kobiet ale i mężczyzn. W ostatnich latach popularne stały się pierścionki zaręczynowe też z kolorowymi kamieniami szlachetnymi.

W tym sezonie popularne będą szafiry i szmaragdy. Niewątpliwym faworytem będzie kolor różowy. Kamienie takie jak turmalin czy różowy szafir zdominują rynek biżuterii zaręczynowej. Kolorowe kamienie szlachetne wychodzą poza ramy ponadczasowej klasyki. Różowe kamienie pasują do delikatnych, eterycznych kobiet. Piękny turmalin idealnie komponuje się z delikatnymi brylantami.

Oprócz kamieni w kolorze różowym popularne będą też szafiry i szmaragdy.

Kamienie o intensywnych kolorach jak szafir i szmaragd idealnie sprawdzą się u Pań, które lubią nietuzinkowe rozwiązania i lubią się wyróżniać.

Szmaragdy o intensywnym zielonym kolorze symbolizują miłość i płodność, a także mądrość i pomyślność. Jego barwa kojarzona jest z naturą i życiem. Pierścionek idealnie pasuje do kobiet odważnych i pewnych siebie.

Szafir o granatowym kolorze emanuje klasyką i elegancją. Szafir uchodzi za kamień niebiański, symbolizując nieśmiertelność, mądrość i lojalność.

Szafiry występują nie tylko w odcieniach granatu, ale też w kolorze różowym, modnym w tym sezonie. Modne są pierścionki z jednym delikatnym szafirem, minimalistyczny, delikatny wzór. Dla kobiet lubiących klasykę z nutą nowoczesności idealnie sprawdzi się bogatszy wzór z dodatkiem brylantów.

Podsumowując tegoroczny sezon zaręczynowy, to mamy tutaj dwa nurty.

Jeden to ponadczasowa klasyka, delikatne, subtelne pierścionki z brylantami, a drugi to kolorowe kamienie szlachetne. Pierścionki z kolorowymi kamieniami pięknie wyglądają w towarzystwie brylantów są to wzory z nutą nowoczesności. Dla kobiet spokojniejszych, stonowanych lubiących proste wzory, idealnie sprawdzą się pierścionki z jednym naturalnym kamieniem szmaragdem czy szafirem.

Bez względu na to jaka moda panuje w danym czasie, najważniejsze jest, aby pierścionek dopasować do gustu i stylu partnerki.

Powiązane posty

Wysokiej jakości srebro

Jak rozpoznać platynę?

W jubilerstwie występują trzy podstawowe kruszce, z których wykonuje się biżuterię: złoto, srebro i platyna. Platyna jest cenionym metalem szlachetnym stosowanym do produkcji ekskluzywnej biżuterii. W jubilerstwie jest mniej popularna ze względu na swoją cenę.

Czytaj więcej »
Obrączki ze złota

Obrączki ślubne na 2024 rok

Odkryj najnowsze trendy w świecie mody ślubnej! Artykuł przedstawia niezwykłe propozycje obrączek ślubnych na sezon, od klasycznych wzorów po nowoczesne rozwiązania z czarnymi kamieniami. Dowiedz się, jak wyrazić swoją indywidualność i unikalny styl poprzez wybór idealnych obrączek, które będą świadectwem miłości i oddania na całe życie.

Czytaj więcej »