Co zrobić jeżeli pierścionek lub obrączki są porysowane?
Jest to naturalne, że produkty ze złota się rysują. Gdy codziennie użytkujemy biżuterie to drobne zarysowania mogą występować. Większe także, gdy np. wykonują państwo prace fizyczną. Mogą państwo dokonać profesjonalnego czyszczenia w naszej pracowni we Wrocławiu.
Jaki jest koszt korekty rozmiaru pierścionka?

Pierwsza korekta rozmiaru przy zakupie pierścionka zaręczynowego w naszym sklepie jest bezpłatna. W przypadku pierścionków i obrączek w zależności od modelu i wielkości korekty cena liczona jest od 80 zł do 400 zł. Konkretną cenę za korektę rozmiaru otrzymają państwo po konsultacji z naszą pracownią lub doradcą klienta.

Ile kosztuje grawer indywidualny i czy możemy go wykonać?

Tak, oczywiście, że możemy jeśli wykonanie jest możliwe na danym modelu produktu. Wycena w takim przypadku zawsze jest indywidualna.

Czy może zdarzyć się, że pierścionek lub inny wyrób wygląda na zdjęciu ładniej niż w rzeczywistości?

Gwarantujemy, że nasza biżuteria wygląda lepiej w rzeczywistości niż na stronach naszego sklepu. Chociaż przykładamy dużą wagę do jakości zdjęć produktów w naszym sklepie, w większości przypadków nie oddają one rzeczywistego blasku naszej biżuterii.

Czy zamówienie może być wysłane zagranicę?

Tak. Zamówione w naszym sklepie produkty mogą być wysłane za granicę, jednak wiąże się to z dodatkowymi kosztami dostawy.  Za wysyłkę produktów z naszego sklepie odpowiada obecnie firma kurierska UPS.