Nasze wartości

Nasza firma dokłada wszelkich starań, by oferowana Państwu biżuteria w pełni odzwierciedlała filozofię naszej firmy, którą można scharakteryzować słowami:

Tradycja – Jakość – Piękno.

 

Tradycja

Nasza rodzinna firma jubilerska kultywuje tradycję, która jest dla nas niezwykle ważna. Przekazywanie wiedzy i umiejętności z pokolenia na pokolenie pozwala nam zachować niezwykły dorobek naszych przodków i umożliwia nam dostarczanie naszym klientom wyjątkowych i trwałych wyrobów jubilerskich.

Nasza dbałość o szczegóły i staranność w wyborze materiałów gwarantują niezawodność i trwałość naszych wyrobów, a ich piękno i unikalność są wynikiem naszej pasji i zaangażowania w naszą pracę.
W GESELLE Jubiler tradycja i jakość idą w parze z nowoczesnym i oryginalnym designem, dzięki czemu nasza biżuteria jest zarówno elegancka, jak i nowoczesna.

Jakość

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza biżuteria zachwycała nie tylko swoim pięknem, ale również precyzją i starannością wykonania. Zdobywane przez lata umiejętności pozwalają naszym mistrzom podjąć się zadań trudnych, z czego słynie nasza pracownia. Dbamy o najdrobniejsze szczegóły na każdym etapie tworzenia tak, aby piękno biżuterii było trwałe. Dowodem uznania naszej pracy są powracający, zadowoleni Klienci

 

.

Piękno

Piękno oferowanej przez nas biżuterii to zasługa oryginalnego wzornictwa, dokładnego wykonania oraz staranności podczas selekcji kamieni, między innymi brylantów. Ich nieprzemijające piękno uchwycone w naszych wyrobach symbolizuje wieczną miłość, towarzysząc Państwu w najważniejszych momentach życia.

Nasza misja
 

Misja firmy GESELLE Jubiler polega na dostarczaniu swoim klientom wyjątkowej, trwałej i pięknej biżuterii, która łączy w sobie tradycję rodzinnej firmy z nowoczesnym designem. Firma GESELLE Jubiler stawia na najwyższą jakość swoich produktów oraz usług, dbając o trwałość wyrobów oraz rzetelność i precyzję pracy swoich jubilerów. Misja ta realizowana jest poprzez utrzymanie rodzinnego charakteru firmy, pielęgnowanie tradycji oraz ciągłe przekazywanie wiedzy i umiejętności z pokolenia na pokolenie.

Podziękowania

Kochani.

Jako przedstawiciel kolejnego pokolenia rodziny Geselle, pragnę serdecznie podziękować Wam za zaufanie, jakim obdarzacie naszą firmę od lat. Jestem przekonany, że uczciwość i etyczne wartości są kluczowe w budowaniu zaufania naszych Klientów i utrzymaniu długotrwałych relacji.

Dbałość o jakość, staranność wykonania oraz poszukiwanie innowacji w naszej ofercie to kluczowe elementy naszej pracy. Jesteśmy dumni z faktu, że nasza biżuteria towarzyszy Wam w najważniejszych chwilach życia, symbolizując wieczną miłość i piękno.

Dziękuję za wybór GESELLE Jubiler i zapraszam do odwiedzenia naszego salonu we Wrocławiu. Jesteśmy zawsze otwarci na wasze potrzeby  i chętnie doradzamy w wyborze idealnego produktu dla Was i Waszych bliskich.

Filip Piotr Geselle

geselle-o-nas
Nasza historia

W 1948 roku Bronisław Geselle zaczął prowadzić na wrocławskim Rynku zakład zegarmistrzowski, oferując usługi wykonane z niezwykłą precyzją i starannością. Dzięki temu zyskał wielu zadowolonych klientów. Jego zaangażowanie w pracę przekazał synowi, Piotrowi Geselle, który otworzył warsztat jubilersko-złotniczy.

W początkach lat 90-tych XX wieku, Bronisław Geselle poszerzył działalność o sklep jubilerski, który przekazał swojej synowej, Wiesławie Geselle. Obecnie, Filip Piotr Geselle prowadzi firmę, oferującą szeroki wybór obrączek ślubnych i pierścionków zaręczynowych, dbając o precyzję wykonania oraz jakość obsługi, co jest doceniane przez klientów.

Rodzinna firma jubilerska Geselle stała się dobrze znanym i zaufanym miejscem we Wrocławiu. Pokolenia rodziny poświęciły się świadczeniu najlepszych usług jubilerskich i zegarmistrzowskich, zdobywając zaufanie i lojalność swoich klientów.

W manufakturze GESELLE możesz mieć 100% pewność, że otrzymasz biżuterię najwyższej jakości, wykonaną przez naszych doświadczonych złotników z wielką dbałością o każdy detal. Nasze pierścionki zaręczynowe z brylantami to nie tylko symbol miłości, ale także wyjątkowe dzieła sztuki jubilerskiej, które zachwycą Cię swoim pięknem i niepowtarzalnym designem. Nasze diamenty pochodzą wyłącznie z krajów nieobjętych konfliktami. Przy wyborze naszej biżuterii masz pewność, że uczestniczysz w procesie celebracji miłości i dbasz o wartości społeczne. Zaufaj nam i stwórz razem z nami biżuterię, które na zawsze będzie świadectwem Twojej miłości.

bronislaw-geselle-w-latach-70-w-swojej-pracowni-zegarmistrzowskiej-geselle-jubiler
bronislaw-geselle-w-swojej-pracowni-zlotniczej-we-wroclawiu