Darmowa korekta rozmiaru

Dobór odpowiedniego rozmiaru biżuterii nie jest łatwy. Dlatego dokonując zakupu pierścionka zaręczynowego od GESELLE oferujemy Państwu pierwszą korektę rozmiaru w prezencie. 

W celu zmiany rozmiaru pierścionka zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego we Wrocławiu lub prosimy o kontakt pod adresem [email protected] .

a-guy-puts-a-diamond-engagement-ring-on-his-girlfriends-finger

Sklep internetowy GESELLE Jubiler oferuje jednorazową, bezpłatną korektę rozmiaru zakupionego pierścionka zaręczynowego w ciągu 100 dni od daty jego otrzymania*.

*Klient pokrywa koszt przesyłki kurierskiej w dwie strony (60 zł).

Chcesz dokonać zmiany rozmiaru pierścionka zakupionego przez internet?
1. Zapraszamy osobiście do Naszego głównego salonu we Wrocławiu w którym mieści się pracownia jubilerska lub prosimy przesłać pierścionek na Nasz adres (GESELLE Jubiler ul. Kołłątaja 21, 50-006 Wrocław).
2. Poinformuj Nas o potrzebie korekty rozmiaru drogą mailową ([email protected]) lub telefoniczną (796 600 111) chętnie przeprowadzimy cię przez cały proces oraz doradzimy na każdym etapie wykonania korekty czy wysyłki.
3. Prosimy o ustalenie właściwego rozmiaru pierścionka poprzez zmierzenie średnicy idealnie dobranej biżuterii bądź wizytę u lokalnego jubilera celem dopasowania odpowiedniej wielkości pierścionka (średnicę określ w milimetrach). Jeżeli nie masz takiej możliwości, do przesyłki możesz dołączyć już noszony inny dopasowany rozmiarem pierścionek z wzorcową wielkością.
4. Nie zapomnij dołączyć certyfikatu do pierścionka w celu adnotacji o korekcie rozmiaru oraz zmiany masy wyrobu przy zmniejszeniu.
5. Gdy tylko otrzymamy pierścionek, poinformujemy Cię poprzez e-mail lub telefonicznie.
6. Po dokonaniu korekty biżuterii oczekuj wiadomości potwierdzającej wykonanie usługi. Pierścionek odeślemy kurierem UPS w przesyłce ubezpieczonej.