Geselle Pierścionek zaręczynowy Ambrosia w białym złocie z tanzanitem i brylantami

-13% 3999,00  3499,00  -13%

Kamień
Brylant
Tanzanit
Kruszec
Białe złoto
Różowe złoto
Żółte złoto
Opis

Ten wyjątkowy pierścionek zaręczynowy z białego złota wysokiej próby 585 wyróżnia się obecnością talizmanu wzbogacającego kreatywność – TANZANITU,  który swoją fioletową barwą, rozświetli i doda blasku każdej kobiecej dłoni. Głębia koloru tanzanitu podkreślona została dodatkowo obecnością brylantów.

Najważniejszą właściwością tanzanitu jest jego niezwykły kolor. Barwa niebieska, która pod wpływem światła przechodzi w fiołkowy fiolet. Zjawisko, w którym kolor kamienia zależy od kąta padania światła, nazywamy pleochroizmem. W przypadku tanzanitu kolor niebieski może przechodzić w lawendowy i głęboki fiolet, a nawet w czerwień. Zachwyca to oczy każdego fana pięknej biżuterii, jednakże znacząco utrudnia cięcie kamienia.

Wyjatkowość kamieni szlachetnych powoduje, że każdy kamień będzie występował w delikatnie różniących się barwach. Od odcieni bardziej nasyconych, żywych do odcieni delikatnie stonowanych.

Pierścionki od GESELLE Jubiler są ręcznie wykonywane przez naszego mistrza złotnictwa we Wrocławiu. Do każdego produktu podchodzimy indywidualnie z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół.

Brylanty o łącznej masie 0.06 ct czystości SI1 barwie H

Informacje dodatkowe
Model

WZ 591

Kamień

Tanzanit

Kruszec

Białe złoto

Próba

585

Producent

GESELLE

Termin realizacji

2-7 dni roboczych

Parametry brylantu

SI1/H

img_3728
Wraz z pierścionkiem zaręczynowym GESELLE otrzymujesz:
  1. Bezpieczne opakowanie zewnętrzne
  2. Eleganckie pudełeczko, w którym wręczysz pierścionek 
  3. Certyfikat potwierdzający autentyczność kamieni naturalnych
  4. Przesyłka szybka, bezpieczna i bezpłatna
  5. Pamiątkowy grawer w prezencie
  6. Bezpłatna pierwsza korekta rozmiaru
Jubilerstwo to nasza pasja

Tradycja z dozą nowoczesności czyli to co charakteryzuje wyroby marki Geselle. Nasi jubilerzy to prawdziwi artyści, których umiejętności i wiedza są na wagę złota. Każdy detal własnych projektów jest wynikiem staranności, precyzji i pasji, jaką wkładamy w naszą pracę. Nasze kolekcje odzwierciedlają zarówno klasykę, jak i nowoczesność, wiodąc Cię przez czas i przestrzeń, byś mógł znaleźć coś, co idealnie odda Twoją osobowość i styl..

Jesteśmy pasjonatami doskonałości w złotnictwie. Nasze rzemiosło jest skupione na jakości wykonania.

Każdy pierścionek zaręczynowy wykonujemy ręcznie z niezwykłą starannością w naszej pracowni złotniczej we Wrocławiu. Ten wymagający precyzji proces powoduje, że każdy pierścionek jest unikatowym dziełem sztuki złotniczej.

projektowanie-bizuterii
certyfikat-gia
Wysoki standard jakości

Wysoki standard jakości wyrobów jubilerskich jest nieodłącznym elementem ich renomy i wartości.

  • jakość materiałów jest fundamentalna. Wysokiej jakości złoto oraz autentyczne certyfikowane międzynarodowymi certyfikatami kamienie szlachetne wykorzystywane są do produkcji biżuterii. Materiały te powinny być starannie dobrane i odpowiednio oznakowane, aby zapewnić ich autentyczność i wartość.
  • precyzja wykonania jest kluczowa. Każdy element biżuterii, od małych detali po większe elementy, powinien być starannie wykonany z dbałością o najmniejsze szczegóły. Solidne połączenia, równomierne wykończenie oraz wysoka jakość obróbki są niezbędne dla zachowania estetyki i trwałości wyrobu.
  • trwałość i wytrzymałość. Biżuteria powinna być solidnie wykonana, aby zapewnić jej długotrwałe użytkowanie bez ryzyka uszkodzeń czy deformacji. To obejmuje staranność w wyborze i zastosowaniu metod łączenia elementów oraz odpowiednie zabezpieczenia przed ewentualnymi uszkodzeniami.
Indywidualne podejście

Ale tradycja to nie tylko tworzenie pięknych przedmiotów. To także budowanie trwałych relacji opartych o zaufanie z Naszymi klientami. Salon jubilerski GESELLE to dom dla tych, którzy cenią sobie nie tylko jakość, ale także uczucie związane z noszeniem czegoś wyjątkowego. Autorskie projekty są przesiąknięte historią, ale także przyszłością, ponieważ w naszym rzemiośle tkwią nieograniczone możliwości.

“Z myślą o Twoim dobru stawiamy na edukację tak aby wybór którego dokonasz był świadomy oraz przyszłościowo dopasowany do Twoich oczekiwań.”

obsluga-klienta