Obrączki ślubne z żółtego złota z delikatną linią oraz dwoma sercami model ST-330

-15% 3739,15 3934,65  -15%

Opis

Obrączki ślubne z żółtego złota to klasyka w najpiękniejszym wydaniu. Delikatna linia biegnąca przez środek obrączki dodaje jej subtelnej elegancji i nowoczesnego charakteru. Damska obrączka wyróżnia się dodatkowym urokiem dzięki dwóm sercom ozdobionym jednym kamieniem, które symbolizują miłość i jedność. Do wyboru oferujemy cyrkonię lub brylant, aby każda para mogła wybrać blask odpowiadający ich stylowi. Te obrączki są idealnym wyborem dla tych, którzy pragną połączyć klasyczną elegancję z romantycznymi akcentami.

Informacje dodatkowe
Kruszec

Żółte złoto

Próba

585

Producent

Szerokość

Wysokość

1,3 mm

Termin realizacji

4-5 tygodni

Produkty Geselle
Wraz z obrączkami ślubnymi GESELLE otrzymujesz:
  1. Bezpieczne opakowanie zewnętrzne
  2. Eleganckie klasyczne pudełeczko 
  3. Certyfikat potwierdzający autentyczność kamieni naturalnych w przypadku wyboru obrączki z brylantami
  4. Pamiątkowy grawer wewnątrz obrączek w prezencie
  5.  Bezpłatną pierwszą korektę rozmiaru w przypadku obrączek klasycznych bez kamieniowych 
  6.  Bezpłatną,  szybką i bezpieczną dostawę na terenie całego kraju — za pośrednictwem kuriera UPS.
Komfort noszenia na co dzień

Obrączki ślubne GESELLE oferujemy z zaokrąglonym profilem zewnętrznym, znanym również jako profil soczewkowy.

Taka konstrukcja obrączek znacząco zwiększa komfort ich codziennego noszenia. Dzięki soczewce obrączka delikatniej przylega do palca, co poprawia przepływ powietrza oraz ułatwia zarówno zakładanie, jak i zdejmowanie obrączki.

zloto
Wysoki standard jakości

Nasze obrączki wykonujemy metodą bezszwową, gwarantując najwyższą jakość i precyzję wykonania. Współpracujemy z wiodącymi producentami obrączek w Polsce, co pozwala nam oferować klientom wyroby najwyższej jakości, dopasowane do ich indywidualnych preferencji i oczekiwań.  Nasze obrączki są wykonane z najwyższej jakości złota, co stanowi ich wyróżnik.. Obrączki GESELLE stworzone są po to, abyś mógł cieszyć się nimi przez długie lata.

Indywidualne podejście

Jesteśmy firmą, która otacza klientów pełnym profesjonalizmem i elastycznością. Oferujemy możliwość modyfikacji wzorów obrączek, aby spełnić nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Ponadto, jesteśmy gotowi realizować zamówienia indywidualne na obrączki ślubne, aby zapewnić naszym klientom wyjątkowe i personalizowane produkty, które będą odzwierciedleniem ich miłości i wyjątkowej relacji.

 

obsluga-klienta